Catering

Catering

img3

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Nasze doświadczenie pozwala by Państwa życzenia zrealizować profesjonalnie, a naszą najlepszą wizytówką są firmy i osoby dla których już pracowaliśmy,a które były zawsze usatysfakcjonowane wysokim poziomem wykonywanych przez nas usług.

Realizujemy każde zamówienie od najbardziej wykwintnych poprzez zlecenia dla zakładów pracy (posiłki regeneracyjne), jednorazowe zlecenia, stypy ,komunie, wigilie, gdzie proponujemy kompleksowe wyposażenie w nakrycia, szkło, zastawy.

Wszystko co przygotowujemy dla Państwa będzie wykonane profesjonalnie i na czas, a miła i fachowa obsługa kelnerska uprzyjemni każdą uroczystość.

Działamy na terenie Trójmiasta i okolic (Wejherowo, Puck, Półwysep Helski). Doradzimy Tobie, jakiego typu przyjęcie wybrać, a potrawy dopasujemy specjalnie do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów Twojego przyjęcia.

Pragniemy zaoferować Państwu również współpracę w zakresie zbiorowego żywienia pracowników zatrudnionych w firmie (posiłki regeneracyjne).

Posiłki dostarczane są przez nas na wcześniej umówioną godzinę, w wybranej przez klienta formie: jednorazowych opakowań z załączonymi sztućcami, bądź w termosach do porcjowania we własnym zakresie.