O nas

Nasza restauracja

img3

Zapraszamy do przeżycie prawdziwej morskie podróży kulinarnej, w której można się wyjątkowo rozsmakować.

Nasz lokal usytuowany jest w malowniczej nadmorskiej miejscowości Jastrzębiej Górze. Kolebce turystów przyjeżdżających z całej Polski na wakacyjny bądź zimowy wypoczynek nad morze.
Od samego rana do późnego wieczora można spotkać się u nas przy smacznym posiłku i napoju by cieszyć się wypoczynkiem wraz z najbliższymi. Znajdują się u nas dwie przytulne, klimatyzowane sale, pełne pamiątek z pobliskiego morza.

Menu to trwanie przy polskiej tradycji kulinarnej,zaczynając od aromatycznych zup,zakąsek, po przez smażone i grillowane ryby,dania mięsne, naleśniki, włoską pizze,a kończąc na ciepłej szarlotce lub lodach z owocami. Nad jakością naszych potraw czuwają wykwalifikowani kucharze z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posługując sie jedynie świeżymi, naturalnymi produktami regionalnymi oraz przyprawami.
W dni, kiedy odbywają się ważne wydarzenia sportowe do dyspozycji mamy w dwóch salach telewizory, przy których można kibicować ulubionym drużynom, racząc się kolorowym drinkiem lub piwem. Gdy zajdzie potrzeba urządzić przyjecie lub imprezę dla rodziny lub znajomych – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług.

Godziny otwarcia:

10:00 – 22:00

Zamówienia telefoniczne:

od 11:00 do 21:30

Kaszt dowozu na terenie: Jastrzębia Góra , Tupadły – GRATIS
Mieroszyno , Rozewie – 5zł ; Strzelno,Ostrowo – 8zł ; Karwia – 10zł
Zamówienia przekraczające kwotę 70zł ( napój litrowy GRATIS)<!–<